O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Z klubowej kroniki

2017-04-30

Dziesięć lat temu....

W ostatnim tygodniu kwietnia 2007 roku, w Kregu odbyły się, aż dwa spotkania poświęcone sprawom bezpieczeństwa mieszkańców naszej dzielnicy.

Po wtorkowym Klubie Dyskusyjnym "Łazarski Fyrtel" przyszła kolej na "Bamberkę". W czwartek (26 kwietnia) Klub Seniora gościł Krzysztofa Kapitaniuka - pełnomocnika Prezydenta d.s. programu "Bezpieczne miasto" reprezentującego Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta oraz wykładowców Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z zasadami bezpiecznych zachowań podczas kryzysowych sytuacji i agresywnych zachowań z jakimi mogą spotkać się osoby starsze w miejscach publicznych. Rozdano broszury wydane przez Urząd Miasta poświęcone bezpieczeństwu mieszkańców oraz gwizdki, za pomocą których można alarmować o niebezpiecznych sytuacjach. Członkowie Klubu Seniora nie pozostali obojętni wobec poruszonej problematyki czego dowodem była długa i burzliwa dyskusja. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Centrum Inicjatyw Społecznych "SIC!"Zapraszamy do galerii.

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt