O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Z klubowej kroniki

2018-05-10

To było dziesięć temu!

To są już połowinki Klubu "PIECHUR"! Przypomnijmy zatem co pisaliśmy o naszym "najmłodszym" klubie turystycznym równo dziesieć lat temu!

... "Klub Krajoznawstwa i Turystyki Pieszej "Piechur" powstał 10 lat temu w Klubie Krąg z inicjatywy Jerzego Rogala. Zapotrzebowanie na nowy klub turystyki kwalifikowanej odkryto przy okazji realizacji cyklu wycieczek "Zdobywany szczyty Wielkopolski", imprezy Klubu Górskiego "Grań". Przez 10 lat ponad stuosobowa grupa miłośników turystyki przemierzyła wzdłuż i wszerz całą Wielkopolskę oraz odwiedziła wiele zakątków Polski i Europy. W programie klubu znalazły się cykle wycieczkowe: "Drewniana Wielkopolska", "Wielkopolskie pejzaże", "Przyroda i zabytki Wielkopolski", "Zamki i pałace Wielkopolski".

Z okazji jubileuszu członkowie i sympatycy "Piechura" spotkali się na okolicznościowym spotkaniu, które zostało wystylizowane na perelowską akademię. Klub "Piechur" oraz jego wieloletni prezes Jerzy Rogal byli wielokrotnie wyróżniani i nagradzani (w tym Nagrodą Roku Klubu Krąg). Migawki z jubileuszowego spotkania w galerii."...

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt