Witamy na klubowym pokładzie dwójkę nowych instruktorów Klubu Krąg: Dominikę Dobrosielska i Mateusza Fröhlicha! Powodzenia!   ***   W środę 31 stycznia zakończyła pracę w Klubie Krąg, koleżanka Joanna Heller! Asiu dziękujemy!   ***   W niedzielę 29 stycznia, po raz 17-ty na Łazarzu zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Wolontariusze Sztabu Łazarz zebrali:262 827,73 zł. Wszystkim z całego serca dziękujemy!   ***   Trwają ferie dla uczniów łazarskich szkół! Udanego wypoczynku i ładowania baterii życzy Klub Krąg!
O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Z klubowej kroniki

2022-01-24

„Euro w Poznaniu”!

Dziesięć lat temu, 24 stycznia 2012 roku. Klub Krąg zorganizował koncert "Grajcie z nami kapelami”. Tak wówczas o tym wydarzeniu pisaliśmy...:

Podczas koncertu dedykowanemu Lechowi Konopińskiemu Kapela "Zza winkla" w towarzystwie bratnich kapel: „Plewiszczoki” i „Junki z Buku”, przy aktywnym udziale blisko dwustuosobowej publicznosci wykonała 24 stycznia piosenkę „Euro w Poznaniu”! Autorami piosenki są Henryk Kuczyński i Lech Konopiński.

Piosenka została zgłoszona do konkursu internetowego na przebój Piłkarskich Mistrzostw Europy 2012. My ze swej strony zachęcamy do zagłosowania na „Euro w Poznaniu”. Na piosenkę Kapeli "Zza winkla" (wzglednie inne propozycje :) ) można głosować do 18 lutego. Aaaa, i z jednego komputera można oddać tylko jeden głos.

My tymczasem zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia na YT prapremierowego wykonania utworu w Klubie Krąg (siłami połączonych kapel). Nagranie studyjne „Euro w Poznaniu na stronie konkursowej. U nas jak zawsze kilka fotek w naszej galerii.

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt