Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023 W dniach 06-10.04.2023 Klub Krąg będzie nieczynny
DNI ŁAZARZA
Program Dni Łazarza
Organizatorzy
Sponsorzy
Aktualności
Galeria
Festyn Łazarski
VI Bieg Łazarski Arena 2014
Człowiek Roku
Niedziela w Parku Wilsona
Konkursy
Pobieralnia Łazarska
25 Dni Łazarza - Organizatorzy

Organizatorzy XXV DNI ŁAZARZA

Organizatorzy główni

Rada i Kierownictwo Osiedla "Łazarz"

Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu

ulica Kludyny Potockiej 37

www.osiedlelazarz.pl

Rada Osiedla "Święty Łazarz"

ulica Stanisława Wyspiańskiego 27

Klub Osiedlowy Krąg

Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald"

ulica Romana Dmowskiego 37

www.klubkrag.pl

Organizatorzy

Galeria Raczej

ulica Głogowska 53

Galeria Raczej (promocja wystaw i instalacji sztuki performance) oraz Pracownia Łazarska (organizacjia zajęć i kursów artystycznych: rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba) Galeria i pracownia w tym roku poraz pierwszy uczestniczą w Dniach Łazarza.

Oddział Poznański Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej

 ulica Romana Dmowskiego 37

Oddział Poznański Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej od 2009 roku jest wpółorganizatorem Dni Łazarza (do roku 2013 pod szyldemWOPR)

Poznańskie Stowarzyszenie Pracy Twórczej

Ulica Romana Dmowskiego 37

CIM "Horyzonty"

ulica Klaudyny Potockiej 37

Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" powstało w 2008 roku. Zadaniem stowarzyszenia jest promocja idei wolontariatu, budowanie społeczeństwa obywatelskiego oraz szerzenie tolerancji i porozumienia międzykulturowego.

 

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Poznaniu

Ośrodek funkcjonuje w ramach Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej  MSZ.  Podstawowym zadaniem Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej   jest działanie na rzecz poszerzania i kształtowania wiedzy obywateli na temat polskiej polityki zagranicznej (w tym spraw europejskich) oraz włączania obywateli i poszczególnych grup społecznych w debatę na temat kierunków rozwoju tej polityki. 

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 w Poznaniu

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu (ul. Grunwaldzka 16a)

 

Kolektyw Kąpielisko

Kolektyw Kąpielisko to otwarta inicjatywa współtworzenia ogrodu społecznego przez mieszkańców Łazarza na terenie obecnie nieczynnego kąpieliska letniego.

Bractwa Kurkowego Poznań zał. 1253 r

Celem Bractwa Kurkowego w Poznaniu zał. 1253 r. jest podtrzymanie wiekowych tradycji Bractwa oraz pielęgnowanie świadomości i poczucia obowiazków obywatelskich i państwowych względem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej (fragment Statutu).

II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

 

 

Radio Merkury

Stowarzyszenie Kasztelania Ostrowska

Księgarnia "Sursum Corda"

Akademia Koszykówki

Palmiarnia Poznańska

Palmiarnia Poznańska – dydaktyczno-wystawowa placówka botaniczna znajdująca się w Parku Wilsona. Na powierzchni 4600 m² (46 000 m³) w 12 pawilonach (część jest niedostępna dla publiczności - rozmnaża się w nich rośliny) prezentowanych jest około 1100 gatunków roślin, a w akwarium 170 gatunków ryb oraz około 50 gatunków roślin wodnych. Palmiarnia Poznańska jest największą w kraju i jedną z największych w Europie.

Fundacja "Mały piesek Zuzi"

PTTK

MDK nr 3

Komitet "Mój niechciany gość rak"

VIII LO

Klub Małego Muzyka

Klub Aktywności Rozmaitych

Klub Honorowych Dawców Krwi przy MPK Poznań

Polska Akademia Krav Maga

Poznańskie Stowarzyszenie Animatorów KulturyCopyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt