Serdecznie witamy na stronach Klubu Osiedlowego "Krąg" - Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu... w sezonie kulturalno-oświatowym 2022-2023 W dniach 06-10.04.2023 Klub Krąg będzie nieczynny
DNI ŁAZARZA
Program Dni Łazarza
Organizatorzy
Sponsorzy
Aktualności
Galeria
Festyn Łazarski
VI Bieg Łazarski Arena 2014
Człowiek Roku
Niedziela w Parku Wilsona
Konkursy
Pobieralnia Łazarska
25 Dni Łazarza - Sponsorzy

Sponsorzy XXV DNI ŁAZARZA

Sponsorzy

Dalkia Poznań S.A.

Dalkia Poznań S.A. jest przedsiębiorstwem ciepłowniczym, które zapewnia komfort cieplny mieszkańcom Poznania i kilkunastu innych miejscowości w Wielkopolsce.

Firma Budowlana Lechbud - Leszek Szymkowiak

METRONA POLSKA

Firma METRONA POLSKA POMIARY I ROZLICZENIA sp. z o.o. została założona w 1994r. Produkty wysokiej jakości niemieckiej i krajowej produkcji oraz długoletnie doświadczenie firmy macierzystej stanowią mocny fundament, na którym opieramy naszą owocną działalność. 

Firma Budowlana Wojciech Dota

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Grupa Generali jest jedną z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie. Od ponad 180 lat jest synonimem bezpieczeństwa i niezawodności dla milionów ludzi szukających pewnych sposobów zabezpieczania swojej przyszłości. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. i zapewnia kompleksową ofertę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych,m.in..: ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne oraz życiowe. Generali jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym mi.in.: przyznawanych przez najbardziej prestiżowe tytuły prasowe jak „Rzeczpospolita” czy „Gazeta Wyborcza”.

 

Baumit

Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE RADOSŁAW HAUSER

PKO Bank Polski

PKO Bank Polski największym bankiem w Polsce i jedną z największych instytucji finansowych w regionie. Siła Banku oparta jest na trzech silnych filarach: segmencie detalicznym, korporacyjnym i inwestycyjnym.

Macbud - Zakład Ogólnobudowlany Maciej Niedźwiedź

 

BZ WBK

Bank uniwersalny z siedzibą we Wrocławiu (siedziba rejestrowa), Poznaniu i Warszawie. Jest 3. największym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów oraz 3. pod względem liczby placówek. Powstał w wyniku połączenia w 2001 r. Banku Zachodniego S.A. i Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A. Od 2011 roku należy do hiszpańskiej grupy Santander. 4 stycznia 2013 r. Bank Zachodni WBK połączył się z Kredyt Bankiem. Bank Zachodni WBK dysponuje siecią liczącą ok. 1000 placówek i obsługuje 3,5 mln klientów.

ZPHU Roman Kasprzyk “KARO”

Żaluzje, rolety, markizy, moskitiery

 

Remondis Sanitech

Remondis Sanitech. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie zbiórki i transportu wszelkiego rodzaju odpadów, elektrorecyklingu, sortowania surowców wtórnych oraz oczyszczania ulic i dróg.

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych

Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych oferuje 40-letnie doświadczenie w branży dźwigowej w pełnym zakresie, który obejmuje: projektowanie, dostawę i montaż urządzeń, modernizację, remonty oraz konserwacje wszelkiego rodzaju dźwigów osobowych, towarowych i specjalistycznych.

TMP Usługi Informatyczne

Firma TMP S.C. powstała w 2000r. w Poznaniu. Ideą przewodnią  jest specjalizacja w dostosowywaniu zdobyczy nowoczesnej techniki dla potrzeb szerokiej grupy klientów,  zachowując najważniejszy stosunek jakości do ceny. 

Lewiatan Małgosia spółka z o.o.

Firma Małgosia Sp. Z O.O. jest firmą polską, rodzinną. Prowadzi 6 sklepów na terenie Poznania należących do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.

Jedna z placówek znajduje się na Łazarzu – sklep jest otwarty przez 24h znajduję się przy skrzyżowaniu ulicy Głogowskiej z ulicą Hetmańską.

Dom Wydawniczy Rebis

Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.
ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
www.rebis.com.pl

Apteka św. Łazarza Sp. z o.o.

Głogowska 107

Winnica Gennari

To wyjątkowe włoskie wina! Producent z rejonu Piacentino – północne Włochy. Włoskie wina sprzedaż hurtowo oraz detalicznie. Organizujemy degustacje oraz pokazy win. Winnica Gennari  oferuje wysokogatunkowe wina z rejonu Piacentino – północne Włochy. Wina pochodzą z prywatnej winnicy prowadzonej zgodnie z przekazywanymi tradycjami rodzinnymi od 1931 r. Proponowane Wina są jak dotąd niedostępne na rynku Polskim a firma posiada wyłączność na ich dystrybucję. Oferta dla firm i korporacji. 

Apteka "Rosa"

Łazarski Rynek 2

Delikatesy Jeżyk

Delikatesy Jeżyk to polska rodzinna firma. W Poznaniu znajduje się 8 sklepów jeden na Łazarzu przy ulicy Stablewskiego 9. Sklep jest otwarty od godz 6-23.Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt