Witamy na klubowym pokładzie dwójkę nowych instruktorów Klubu Krąg: Dominikę Dobrosielska i Mateusza Fröhlicha! Powodzenia!   ***   W środę 31 stycznia zakończyła pracę w Klubie Krąg, koleżanka Joanna Heller! Asiu dziękujemy!   ***   W niedzielę 29 stycznia, po raz 17-ty na Łazarzu zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Wolontariusze Sztabu Łazarz zebrali:262 827,73 zł. Wszystkim z całego serca dziękujemy!   ***   Trwają ferie dla uczniów łazarskich szkół! Udanego wypoczynku i ładowania baterii życzy Klub Krąg!
O KLUBIE
Nagrody Klubu Krąg
Działo się w Klubie
Nagrody dla Klubu
25 lecie Klubu
30 lecie Klubu
Nasi Przyjaciele
Ludzie Kręgu
Felietony
Media o nas
Z klubowej kroniki
Regulaminy
Linki
Polityka Prywatności
Kontakt
Z klubowej kroniki

2021-07-27

Nasi harcerze dziesięć lat temu...

Dziesięć lat temu..., członkowie Szczepu ZHP Gromad Zuchowych, Drużyn Harcerskich i Wędrowniczych "Łazarz" w dniach: od 15 do 28 lipca przebywali na obozie w ośrodku harcerskim na Półwyspie Helskim.

Program i cała obrzędowość obozu oparta była na tematyce morskiej i żeglarskiej. Nie zabrakło tradycyjnych ognisk, chrztu dla debiutantów, a na zakończenie składania obietnic zuchowych, przyrzeczeń harcerskich i zobowiązań instruktorskich. (Wojtku, gratulacje!). Wsparcia w organizację obozu udzieliła Rada oraz Kierownictwo Osiedla Łazarz SM Grunwald.

Powrót do listy

Copyright (c) 2006-2022 by LT Media Net Sp. z o.o Linki Polityka prywatności Kontakt